Územní působnost

Územní působnost MAS Lanškrounsko zahrnuje 15 obcí:

Název obce Jméno starosty
1. Albrechtice 00581003 Ing. Jaroslav Novák
2. Anenská Studánka 00580988 Jaroslav Paar
3. Cotkytle 00278602 Vlastimil Jureček
4. Damníkov 00278696 Jiří Blažek
5. Krasíkov 00485535 Ing. Antonín Havelka
6. Lanškroun 00279102 Mgr. Radim Vetchý
7. Lubník 00279196 Radek Šembera
8. Luková 00279340 Miroslava Fojtů
9. Rudoltice 00279421 Mgr. Ivo Kolomý
10. Ostrov 00279315 Marta Schipplová
11. Sázava 00853976 Jiří Malátek
12. Strážná 00279552 Ing. Kristýna Indrová
13. Tatenice 00279625 Mgr. Vladimír Žák
14. Trpík 00580996 Ing. Iveta Vašatová
15. Žichlínek 00279862 Radovan Filip

 

 

 

Mapa územní působnosti MAS Lanškrounsko:

Obce-MAS

 

Fyzickogeografická mapa MAS Lanškrounsko:

fg_tin_mas

Poloha MAS Lanškrounsko v rámci Pardubického kraje a NUTS II Severovýchod:

NUTS-II

Okolní Místní akční skupiny a poloha MAS Lanškrounsko v rámci Česka:

prehledka_beznadpisu

Vyhledávání

Kalendář

Červen 2019
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
27.5.2019 28.5.2019 29.5.2019 30.5.2019

Kategorie: GeneralN/A: Vyhlášení výzev MAS z IROP č. 11, 12, 13, 14, 15

N/A: Vyhlášení výzev MAS z IROP č. 11, 12, 13, 14, 15
31.5.2019 1.6.2019 2.6.2019
3.6.2019 4.6.2019 5.6.2019 6.6.2019 7.6.2019 8.6.2019 9.6.2019
10.6.2019

Kategorie: General15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 13

15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 13

Kategorie: General16:30: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 11

16:30: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 11
11.6.2019

Kategorie: General15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 14

15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 14

Kategorie: General16:30: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 12

16:30: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 12
12.6.2019

Kategorie: General15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 15

15:00: Seminář pro žadatele k výzvě IROP č. 15
13.6.2019 14.6.2019

Kategorie: General8:30: 2. Neformální setkání vychovatelek a vychovatelů z území ORP

8:30: 2. Neformální setkání vychovatelek a vychovatelů z území ORP

Kategorie: General15:30: Schůzka k aktivitě Rodilý mluvčí

15:30: Schůzka k aktivitě Rodilý mluvčí

Kategorie: General17:00: Společné jednání škol

17:00: Společné jednání škol
15.6.2019 16.6.2019
17.6.2019 18.6.2019

Kategorie: General16:00: Jednání Řídícího výboru

16:00: Jednání Řídícího výboru
19.6.2019 20.6.2019 21.6.2019 22.6.2019 23.6.2019
24.6.2019 25.6.2019 26.6.2019 27.6.2019 28.6.2019 29.6.2019 30.6.2019